20.06.2004-ի համար տեղեկատվություն չկա:
ՄԻԱՅՆ ԶԱՐԳԱՑԱԾ ՀԱՅԱՍՏԱՆԸ ԿԱՐՈՂ Է ԻՐԱԳՈՐԾԵԼ ՈՂՋ ՀԱՅՈՒԹՅԱՆ ԻՂՁԵՐԸ, ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒՄ ԵՆ ՀԱՄԱՀԱՅԿԱԿԱՆ ԽՈՐՀՐԴԱՐԱՆԱԿԱՆ ՀԱՄԱԺՈՂՈՎԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԸ
19 հունիսի 2004 - 21:04 AMT  17:57 GMT
Երեւանում ավարտել է իր աշխատանքը Բարեկամության հայկական խորհրդարանական վեհաժողովի նստաշրջանը:
ԱՄԵՐԻԿՅԱՆ ՄԱՄՈՒԼԸ ԳՐՈՒՄ Է ԼԱՍ ՎԵԳԱՍՈՒՄ ԵՐԻՏԱՍԱՐԴ ՀԱՅ ԳՈՐԾԱՐԱՐՆԵՐԻ ԱՆՆԱԽԱԴԵՊ ՀԱՋՈՂՈՒԹՅԱՆ ՄԱՍԻՆ
19 հունիսի 2004 - 20:25 AMT  17:57 GMT
Դեռեւս 30-ը չբոլորած Արա Չոլաքյանն ու Սեւակ Մարտիրոսյանը հիմնել են «Էդվանսդս մետլ ուորքս» մետաղագործական արտադրությունը, որի տարեկան եկամուտը հասնում է միլիոնավոր դոլարների:
ՀՈՒՆԻՍԻ 23-ԻՆ ԲԵՌԼԻՆՈՒՄ ԿԿԱՅԱՆԱ ՀԱՅ-ԳԵՐՄԱՆԱԿԱՆ ԳՈՐԾԱՐԱՐ ՀԱՄԱԺՈՂՈՎ
19 հունիսի 2004 - 19:31 AMT  17:57 GMT
Հունիսի 22-24-ը Հայաստանի կառավարական պատվիրակությունը վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի գլխավորությամբ աշխատանքային այցով կլինի Գերմանիայում:
ԴԱՎԻԹ ՆԱԼԲԱՆԴՅԱՆԸ ԱՇԽԱՐՀԻ ԱՄԵՆԱՀԱՐՈՒՍՏ ԹԵՆԻՍԻՍՏՆԵՐԻ ՏԱՍՆՅԱԿՈՒՄ Է
19 հունիսի 2004 - 19:20 AMT  17:57 GMT
«Ռոլան Գարոսի» վերջին մրցաշարի կիսաեզրափակիչ դուրս եկած արգենտինահայ Դավիթ Նալբանդյանն ընթացիկ մրցաշրջանում վաստակել է 661.470 դոլար:
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ԵՎ ԼԵՌՆԱՅԻՆ ՂԱՐԱԲԱՂԻ ՊԱՇՏՈՆՅԱՆԵՐԸ ՀԵՐՔԵԼ ԵՆ ԱԴՐԲԵՋԱՆԻՆ ՏԱՐԱԾՔՆԵՐ ՎԵՐԱԴԱՐՁՆԵԼՈՒ ՎԵՐԱԲԵՐՅԱԼ ՔՆՆԱՐՈԿՒՄՆԵՐԻ ՄԱՍԻՆ ԼՈՒՐԵՐԸ
19 հունիսի 2004 - 19:18 AMT  17:57 GMT
Երեւանում հերքել են լուրերն այն մասին, թե ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի ամերիկացի համանախագահ Սթիվեն Մաննը իր վերջին այցի ընթացքում Հայաստանի նախագահի հետ ոչ պատշոնապես քննարկել է Ադրբեջանին, որպես բարի կամքի դրսեւորում, երեք շրջանների հանձնման հարցը: