ԵԱՀԿ ՂԵԿԱՎԱՐՈՒԹՅՈՒՆԸ ԿԱՐԵՎՈՐ ՆՇԱՆԱԿՈՒԹՅՈՒՆ Է ՏԱԼԻՍ ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ՀԱԿԱՄԱՐՏՈՒԹՅԱՆ ՇՈՒՏԱՓՈՒՅԹ ԿԱՐԳԱՎՈՐՄԱՆԸ
23 սեպտեմբերի 2004 - 23:26 AMT  10:24 GMT
Այդ մասին Հայաստանի ԱԳՆ ղեկավարի հետ հանդիպման ժամանակ հայտարարել է ԵԱՀԿ գործող նախագահի հատուկ բանագնացը:
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՕՐԵՆՍԴՐՈՒԹՅՈՒՆԸ ԶԳԱԼԻՈՐԵՆ ԱՌԱՋ Է ԸՆԹԱՑԵԼ ԿՈՌՈՒՊՑԻԱՅԻ ԴԵՄ ՊԱԱՅՔԱՐԻ ՀԱՐՑԵՐՈՒՄ
23 սեպտեմբերի 2004 - 22:54 AMT  10:24 GMT
Այդ մասին այսօր հայտարարել է Հայաստանի նախագահի խորհրդական, հակակոռուպցիոն ռազմավարության ծրագրի կատարման մոնիտորինգի հանձնաժողովի նախագահ Բագրատ Եսայանը:
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՊԱՇՏՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ՆԱԽԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՈՒՄ ՀԵՐՔԵԼ ԵՆ ԱԴՐԲԵՋԱՆԱԿԱՆ ԿՈՂՄԻՑ ԽԱՂԱՂ ԲՆԱԿԻՉՆԵՐՈՎ ԼԻ ԱՎՏՈԲՈՒՍԻ ԳՆԴԱԿՈԾՄԱՆ ՄԱՍԻՆ ՏԵՂԵԿԱՏՎՈՒԹՅՈՒՆԸ
23 սեպտեմբերի 2004 - 22:37 AMT  10:24 GMT
ԶԼՄ-ներում հաղորդումներ էին հրապարակվել այն մասին, թե իբր օրերս գնդակոծության է ենթարկվել խաղաղ բնակիչներ տեղափոխող ավտոբուսը:
2004-2007 ԹՎԱԿԱՆՆԵՐԻՆ ՀԱՄԱՇԽԱՐՀԱՅԻՆ ԲԱՆԿԸ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻՆ ԿՏՐԱՄԱԴՐԻ ԱՎԵԼԻ ՔԱՆ 200 ՄԻԼԻՈՆ ԴՈԼԱՐ
23 սեպտեմբերի 2004 - 22:25 AMT  10:24 GMT
Հայաստանում Համաշխարհային բանկի գրասենյակի ղեկավար Ռոջեր Ռոբինսոնի կարծիքով` 5-6 տարիների ընթացքում Հայաստանում կվերանա ծայրահեղ աղքատների դասը:
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՄԱՐԴՈՒ ԻՐԱՎՈՒՆՔՆԵՐԻ ՊԱՇՏՊԱՆԸ ԿՄԱՍՆԱԿՑԻ ՕՄԲՈՒԴՍՄԵՆՆԵՐԻ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԽՈՐՀՐԴԱԺՈՂՈՎԻՆ
23 սեպտեմբերի 2004 - 22:07 AMT  10:24 GMT
Հոկտեմբերի 3-9-ը Վիլնյուսում կընթանա միջազգային խորհրդաժողով` «Օմբուդսմենի համագործակցությունը ոստիկանության եւ պատժական համակարգի հետ» թեմայով:
ԹՈՒՐՔԻԱՆ ՄՏԱԴԻՐ Է ՇԱՐՈՒՆԱԿԵԼ ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ՀԱԿԱՄԱՐՏՈՒԹՅԱՆ ԿԱՐԳԱՎՈՐՄԱՆՆ ՈՒՂՂՎԱԾ ՋԱՆՔԵՐԸ
23 սեպտեմբերի 2004 - 19:43 AMT  10:24 GMT
Այդ մասին հայտարարել է Ադրբեջանում Թուրքիայի դեսպան Ահմեդ Ունալ Չեւիկեզը
ՄՈՒՐԹՈՒԶ ԱԼԵՍՔԵՐՈՎ. ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԸ ՊԵՏՔ Է ՀՐԱԺԱՐՎԵՆ ԵՐԿԱԿԻ ՉԱՓԱՆԻՇՆԵՐԻՑ ՂԱՐԱԲԱՂԻ ՀԱՐՑՈՒՄ
23 սեպտեմբերի 2004 - 19:24 AMT  10:24 GMT
Այդ մասին Ադրբեջանի խորհրդարանի խոսնակը հայտարարել է Ավստրիայի գլխավոր դատախազի հետ հանդիպման ժամանակ:
ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 26-30 ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՆԱԽԱԳԱՀԸ ՊԵՏԱԿԱՆ ԱՅՑՈՎ ԿԼԻՆԻ ՉԻՆԱՍՏԱՆՈՒՄ
23 սեպտեմբերի 2004 - 19:11 AMT  10:24 GMT
Այցի արդյունքում երկու երկրների նախագահները կստորագրեն համատեղ հռչակագիր:
ԲԱՔՎԻ ԴԱՏԱՐԱՆԸ ԱԶԱՏ Է ԱՐՁԱԿԵԼ ՆԱՏՕ-Ի ԿՈՆՖԵՐԱՆՍԻ ԱՇԽԱՏԱՆՔՆԵՐԸ ՁԱԽՈՂԵԼՈՒ ՓՈՐՁԻ ՀԱՄԱՐ ԴԱՏԱՊԱՐՏՎԱԾ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆ ԱՆԴԱՄՆԵՐԻՆ
23 սեպտեմբերի 2004 - 18:53 AMT  10:24 GMT
Ադրբեջանական Ղարաբաղի ազատագրման կազմակերպության 6 ակտիվիստների բողոքի վերանայման արդյունքում որոշում է կայացվել բանտարկումը պայմանական պատիժով փոխարինելու վերաբերյալ:
ԻԼՀԱՄ ԱԼԻԵՎԸ ԱՐԾԱՐԾԵԼՈՒ Է ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ՀԱԿԱՄԱՐՏՈՒԹՅԱՆ ԿԱՐԳԱՎՈՐՄԱՆ ՀԱՐՑԸ ՄԱԿ-Ի ԳԼԽԱՎՈՐ ՎԵՀԱԺՈՂՈՎԻ ՆԻՍՏՈՒՄ
23 սեպտեմբերի 2004 - 18:22 AMT  10:24 GMT
Նշենք, որ Նյու Յորքում Ադրբեջանի ղեկավարը կհանդիպի նաեւ ԵԱՀԿ գործող նախագահ, Բուլղարիայի արտգործնախարար Սողոմոն Պասիի հետ: