«ԱՐՄԵՆԹԵԼ» ԸՆԿԵՐՈՒԹՅԱՆԸ ՏՐՎԱԾ ԹԻՎ 60 ԼԻՑԵՆԶԻԱՅԻ ՎԵՐԱԽՄԲԱԳՐՎԱԾ ՏԱՐԲԵՐԱԿԸ ԿԱՐԴԱՑԵՔ www.PanARMENIAN.Net-ՈՒՄ
6 նոյեմբերի 2004 - 20:52 AMT  09:55 GMT
Նոր Լիցենզիայով ՀՀ հաղորդակցության ոլորտի մենատեր «ԱրմենԹել» ընկերությունը զրկվում է բջջային հեռախոսակապի ծառայությունների մատուցման բացառիկ իրավունքներից
Հայ գործարարները քննարկեցին տեղեկատվական տեխնոլոգիաների խնդիրներն ու հեռանկարները
6 նոյեմբերի 2004 - 19:56 AMT  09:55 GMT
«Մեր հաջողությունները կկրկնապատկվեն, եթե տեղեկատվական տեխնոլոգիաների եւ տնտեսության այլ ոլորտների միջեւ համագործակցության արդյունավետ լուծումներ գտնենք»,- հայտարարեց Ձեռնարկությունների ինկուբատոր հիմնադրամի տնօրեն Բագրատ Ենգիբարյանը
ԱԴՐԲԵՋԱՆԻ ՆԱԽԱԳԱՀԸ ԵՎ ԵԱՀԿ ՄԽ ՀԱՄԱՆԱԽԱԳԱՀԸ ՔՆՆԱՐԿԵԼ ԵՆ ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ԽՆԴԻՐԸ
6 նոյեմբերի 2004 - 19:17 AMT  09:55 GMT
Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիեւն երեկ ընդունել է ղարաբաղյան հակամարտության կարգավորման հարցով ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի ամերիկացի համանախագահ, դեսպան Սթիվեն Մանին
ԵՐԵՎԱՆՈՒՄ ԱՆՑ Է ԿԱՑՎՈՒՄ «ԻՆՖՈՏԵԿ 2004» ՉՈՐՐՈՐԴ ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍԸ
6 նոյեմբերի 2004 - 18:58 AMT  09:55 GMT
ՏՏ ոլորտում գործող 32 ընկերություններ իրենց արտադրանքն ու ծառայություններն են ներկայացնում նոյեմեբերի 4-ից 6-ը Երեւանում բացված «Ինֆոտեկ 2004» ցուցահանդեսում
ԻՐԿՈՒՏՍԿԻ ՇՐՋԱՆԻ ՇՈՒԿԱՅՈՒՄ ՏԵՂԻ ՈՒՆԵՑԱԾ ՀՐԴԵՀԻ ՀԵՏԵՎԱՆՔՈՎ ԶՈՀՎԵԼ Է ՄԵԿ ՀԱՅ
6 նոյեմբերի 2004 - 18:37 AMT  09:55 GMT
Հրդեհի բռնկման պատճառն առայժմ հայտնի չէ
ԲԱՔՎԻ ՆԱԽԱՁԵՌՆՈՒԹՅՈՒՆԸ ՄԱԿ-ՈՒՄ «ԳՐԱՎՅԱԼ ՏԱՐԱԾՔՆԵՐԻ» ՀԱՐՑԸ ՔՆՆԱՐԿԵԼՈՒ ՎԵՐԱԲԵՐՅԱԼ ՀԵՐԹԱԿԱՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆ ԴԱՎ Է, ԳՏՆՈՒՄ Է ՂԱՐԱԲԱՂՑԻ ՔԱՂԱՔԱԳԵՏԸ
6 նոյեմբերի 2004 - 18:26 AMT  09:55 GMT
Դավիթ Բաբայանի խոսքերով, «ՄԱԿ-ի Գլխավոր վեհաժողովի օրակարգում տարածքների մասին հարցի ընդգրկումը Ադրբեջանի Հանրապետության համար ունի ինչպես ներքաղաքական, այնպես էլ արտաքին քաղաքական նշանակություն»
ԹՈՒՐՔԻԱՆ ՉԻ ԿԱՐՈՂ ԱՆԴԱՄԱԿՑԵԼ ԵՄ-ԻՆ, ՔԱՆԻ ԴԵՌ ՉԻ ՃԱՆԱՉԵԼ ՀԱՅՈՑ ՑԵՂԱՍՊԱՆՈՒԹՅՈՒՆԸ, ԳՏՆՈՒՄ Է ՖՐԱՆՍԻԱՑԻ ԽՈՐՀՐԴԱՐԱՆԱԿԱՆԸ
6 նոյեմբերի 2004 - 17:49 AMT  09:55 GMT
Այդ մասին Ֆրանսիայում գտնվող Հայաստանի խորհրդարանի խոսնակ Արթուր Բաղդասարյանի հետ հանդիպման ժամանակ հայտարարել է Ֆրանսիա-Հայաստան խորհրդարանական բարեկամության խմբի նախագահ Ֆրանսուա Ռոշբլուանը
ՆԱՏՕ-Ի ԳԼԽԱՎՈՐ ՔԱՐՏՈՒՂԱՐ. ՀԱՐԱԲԵՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԸ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԵՏ ԼԱՎ ԵՆ ԶԱՐԳԱՆՈՒՄ
6 նոյեմբերի 2004 - 17:27 AMT  09:55 GMT
«Հայաստանը ՆԱՏՕ-ի հարգված գործընկեր է, որը զգալի ներդրում ունի Կոսովոյում իրականացվող գործողություններում»,-նշել է Յաափ դե Հոոպ Սխեֆերը Երեւանում կայացած մամլո ասուլիսի ժամանակ