Moody's վարկանիշային գործակալությունը անփոփոխ է թողել Արդշինիվեստբանկի վարկանիշները
Կարապետ Գևորգյան. Այս վարկանիշները մեզ հնարավորություն կտան զարգացնել մեր հարաբերությունները հին և նոր գործընկերների հետ` թե' Հայաստանում, թե' արտերկրում
WikiLeaks. Մարի Յովանովիչը 2009-ին ենթադրել է, որ Լևոն Տեր-Պետրոսյանի կողմնակիցները ՀՀ-ում քչանում են
25 օգոստոսի 2011 - 19:37 AMT  12:06 GMT
WikiLeaks կայքի հրապարակած հերթական գաղտնի փաստաթուղթը ՀՀ-ում ԱՄՆ նախկին դեսպանի հեռագիրն է «Լևոն Տեր-Պետրոսյանը Սարգսյանին դավաճան է անվանում Ցեղասպանության ճանաչման հարցում» խորագրով
WikiLeaks. Դեռևս 2005թ. Ռոբերտ Քոչարյանը Էրդողանին գրել է, որ Հայաստանը պատրաստ է Թուրքիայի հետ երկխոսությանը
25 օգոստոսի 2011 - 19:26 AMT  12:06 GMT
«Հայաստանը պատրաստ է առանց որևէ նախապայմանների երկխոսություն սկսել Թուրքիայի հետ: Թուրքական կողմը 3 պայման է դնում»,- գրել է Վաշինգտոնին ՀՀ-ումԱՄՆ դեսպան Ջոն Էվանսը
Սերժ Սարգսյանը խորհրդակցել է դատաիրավական համակարգի խնդիրների վերաբերյալ
25 օգոստոսի 2011 - 19:06 AMT  12:06 GMT
Քննարկվել են նախկին խորհրդակցությունների հանձնարարականների կատարման ընթացքը և պատժի անխուսափելիության խնդիրները
WikiLeaks. ԱՄՆ-ը չի օժանդակում ՀՀ հետ հարաբերություններում Թուրքիայի նախապայմանների քաղաքականությունը
25 օգոստոսի 2011 - 18:53 AMT  12:06 GMT
WikiLeaks կայքը հրապարակել է Թուրքիայում ԱՄՆ դեսպանի 2010թ. հունվարի 26-ի հեռագիրը, որում նա անդրադարձել է հայ-թուրքական հարաբերությունների կարգավորմանը
Քոլեջների ուսանողները ավարտական քննությունները հանձնելու են ԳԹԿ կազմած թեստերով
25 օգոստոսի 2011 - 18:33 AMT  12:06 GMT
Արմեն Աշոտյանի կողմից հանձնարարական է տրվել հրամանագրելուց առաջ դիմորդներին տեղեկացնել վերոնշյալի մասին
Անկախության օրը կբացվի Մատենադարանի նոր մասնաշենքը
25 օգոստոսի 2011 - 18:27 AMT  12:06 GMT
Հայաստանի պատմության թանգարանում կբացվի «Հայաստանի երեք հանրապետությունները» խորագրով մշտական ցուցահանդես
Ծաղկաձորում տեղի կունենա գիտության ֆինանսավորմանը նվիրված համաժողով
25 օգոստոսի 2011 - 18:12 AMT  12:06 GMT
Հայաստանում գործող միջազգային գրանտատու կազմակերպությունները (DAAD, TEMPUS, FULBRIGHT և այլն) կներկայացնեն իրենց ծրագրերը