Մարտի 2-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է է 388.93 դրամ
PanARMENIAN.Net - Մարտի 2-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 650 հազ. ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 388.75դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 388.75 դրամ:
Մարտի 2-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 388.93 դրամ` մարտի 1-ի համեմատ ավելանալով 0.36 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 515.41 դրամ` նվազելով 2.86 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.02 կետով` կազմելով 13.26 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: