Ֆոտոռեպորտաժ. 04.11.11
ԱԳՆ-ում տեղի ունեցավ ԱԳ նախարար Էդվարդ Նալբանդյանի և Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի /ՎԶԵԲ/ փոխնախագահ Յան Ֆիշերի հետ
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/1036/8089
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/1036/8092
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/1036/8091
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/1036/8090