Հայաստանում Իտալիայի նորանշանակ դեսպան Ջիովանի Ռիչիուլին հանձնեց հավատարմագրերի պատճենները ՀՀ ԱԳ նախարար Էդվարդ Նալբանդյանին
Հայաստանում Իտալիայի նորանշանակ դեսպան Ջիովանի Ռիչիուլին  հանձնեց հավատարմագրերի պատճենները ՀՀ ԱԳ նախարար Էդվարդ Նալբանդյանին