Հարավային Կովկասում ՆԱՏՕ-ի կապի սպա Ուիլյամ Լահյուի և ՀՀ ԱԳՆ Սպառազինությունների վերահսկման և միջազգային անվտանգության վարչության պետ Սամվել Մկրտչյանի մամուլի ասուլիսը