PanARMENIAN.Net - VivaCell-MTS, a subsidiary of Mobile TeleSystems OJSC, announced the launch of Recharge and Win! promotion.
Beginning June 29, VivaCell-MTS mobile service centers travel to various villages of Armenia. During this period, by recharging prepaid cards at the mobile service centers the subscribers will have an opportunity to win MTC 236 or Nokia 1200 phones, the Company’s press office said
When recharging cards at mobile service centers, subscribers will receive lottery tickets that will participate in a draw at the end of the day. The number of lottery tickets a subscriber gets is dependent on the recharge amount.