Press conference by the director of the film "Yazidi heroes of Nagorno Karabakh War” Nairi Hokhikyan and author of the film’s concept Said Avdalyan
Press conference by the director of the film Yazidi heroes of Nagorno Karabakh War”  Nairi Hokhikyan and author of the film’s concept Said Avdalyan