9 հուլիսի 2012 - 17:33 AMT
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում հուլիսի 9-ին կայացել է 900 հազար դոլարի առք և վաճառք` 418.25 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 418.25դրամ:
Ընդ որում հուլիսի 9-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 418,64 դրամ`հուլիսի 6-ի համեմատ նվազելով 0,02 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 514,42 դրամ` նվազելով 12,30 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն նվազել է 0,32 կետով` կազմելով 12,69 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: