11 հուլիսի 2012 - 16:28 AMT
Հուլիսի 11-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,5 մլն դոլարի առք և վաճառք` 413,35 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 413 դրամ:
Ընդ որում հուլիսի 11-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 415,84 դրամ`հուլիսի 10-ի համեմատ նվազելով 0,93 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 510,57 դրամ` նվազելով 4,01 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0,07 կետով` կազմելով 12,068 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: