10 սեպտեմբերի 2012 - 16:41 AMT
Սեպտեմբերի 10-ին ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ Արմենիա ֆոնդային բորսայում կատարվել է 700 հազար դրամի առք և վաճառք 1 ԱՄՆ դոլարի դիմաց 412.12 դրամ միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 412.00 դրամ:
Միաժամանակ, սեպտեմբերի 10-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 412,10 դրամ, ավելանալով սեպտեմբերի 9-ի դրությամբ 0,08 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 526,58 դրամ, ավելանալով 4,18 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0,12 կետով` մինչև 12,99 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը: