19 դեկտեմբերի 2012 - 16:27 AMT
Դեկտեմբերի 19-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,500,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 405.75 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 405.75 դրամ:
Դեկտեմբերի 19-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406,50 դրամ` դեկտեմբերի 18-ի համեմատ կրճատվելով 0,92 կետով: Միաժամանակ, 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 539,38 կետով` ավելանալով 2,60 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0,05 կետով` մինչև 13,24 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը: