13 փետրվարի 2013 - 17:04 AMT
Փետրվարի 13-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,750,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 406.8 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 406.8 դրամ:
Միաժամանակ, փետրվարի 13-ին 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406,74 դրամ` փետրվարի 12-ի համեմատ ավելանալով 0,25 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 548.16 դրամ՝ ավելանալով 4.11 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը ավելացել է 0,07 կետով` մինչև 13,55 դրամ: Այս մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամուլի ծառայությունը: