15 փետրվարի 2013 - 16:48 AMT
Փետրվարի 15-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,700,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 407 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 407 դրամ:
Միաժամանակ, փետրվարի 15-ին 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406,55 դրամ` փետրվարի 14-ին համեմատ նվազելով 0,05 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 541,83 դրամ` կրճատվելով 0.56 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կրճատվել է 0,02 կետով` մինչև 13,48 դրամ: Այս մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամուլի ծառայությունը: