12 մարտի 2013 - 17:36 AMT
Թուրքիայի վարչապետ Ռեջեփ Թայիփ Էրդողանը վատ ինքնազգացողության պատճառով ստիպված է եղել չեղյալ հայտարարել բոլոր նախատեսված միջոցառումները, այդ թվում նաև իր ելույթը իշխող կուսակցության խմբակցության նիստում, հայտնում է Hurriyet Daily News-ը:
Թուրքիայի նախարարների կաբինետի մամլո ծառայությունում հայտարարել են, որ վարչապետը ստիպված է բուժումը տանը շարունակել:
Անցյալ տարի Էրդողանը աղիստամոքսային ուղիների վիրահատություն է տարել: Մամուլում լուրեր էին տարածվել, որ Էրդողանը քաղցկեղ ունի և ծանր վիճակում է: Էրդողանը հերքում է այդ լուրերը: