2 հոկտեմբերի 2017 - 12:18 AMT
Հոլիվուդյան աստղ Ջոն Մալկովիչն անհամբեր հանդիպման է սպասում հայ հանդիսատեսի հետ: Նա տեսաուղերձ է հղել Հայաստանի Պետական երիտասարդական նվագախմբի գեղարվեստական ղեկավար և գլխավոր դիրիժոր Սերգեյ Սմբատյանին Հայաստան այցից առաջ:
«Ես այժմ բավականին անձրևոտ Սան Սեբաստիանում եմ, աշխարահի ամենալավ երկրում՝ Իսպանիայում: Շուտով կտեսնեմ ձեզ և անհամբեր սպասում եմ դրան: Մենք մեկնում ենք Երևան: Հուսով եմ, շատ շուտով կհանդիպենք»,-ասել է Մալկովիչն իր տեսաուղերձում:
Հոլիվուդյան հայտնի դերասան, պրոդյուսեր և կինոռեժիսոր Ջոն Մալկովիչը Հայաստան կժամանի: Հոկտեմբերի 11-ին նա կմասնակցի Արամ Խաչատրյանի անվան V միջազգային փառատոնի բացմանը: