4 հունիսի 2009 - 21:11 AMT
Վերջերս «Սթար» սուպերմարկետների ցանցերից մեկում ավարտվել է 50 մրցանակների խաղարկությունը: Խաղարկությանը մասնակցելու համար ենթադրվում էր մայիսի 7-29-ը իրականացնել 4000 դրամ եւ ավել գնումներ եւ լրացված կտրոնները նետել հատուկ նախատեսված վիճակահանության արկղիկը: Անցյալ շաբաթ` մայիսի 30-ին, սուպերմարկետը հայտարարել է մրցանակների խաղարկություն: Մրցանակների բաշխումն իրականացվել է արկղից կտրոնների պատահական ընտրության միջոցով, ընդ որում կտրոնները հանում էին հաճախորդները:
Մայիսի 7-ից «Սթար» սուպերմարկետում անցկացվելու է «Ավելի էժան» կարգախոսով լրացուցիչ ակցիա: Ակցիայի գաղափարը էժան գնային սեգմենտի ապրանքների տեսականու ավելացման եւ լրացուցիչ 100 ապրանքների գների իջեցման մեջ է: Ակցիայի մեջ ընդգրկված ապրանքների փոփոխությունը տեղի է ունենում յուրաքանճյուր 14 օրը մեկ: