4 դեկտեմբերի 2009 - 19:50 AMT
Հարություն Հարությունյան. Ճգնաժամից հետո Հայաստանում զգալի կրճատվել են թափուր տեղերը առանց բարձրագույն կրթության մարդկանց համար
«Հայաստանում հավասարապես աշխատանքի կարիք ունեն ինչպես մասնագետները, այնպես էլ առանց բարձրագույն կրթության մարդիկ: Այսօր մեզ դիմում են բոլորը հավասարաչափ», - հայտարարել է մամլո ասուլիսում «Տնակ» աշխատանքի տեղավորման գործակալության տնօրեն Հարություն Հարությունյանը:
Նրա խոսքերով, ճգնաժամից հետո Հայաստանում զգալի կրճատվել են են թափուր տեղերը առանց բարձրագույն կրթության մարդկանց համար
Նա հայտնել է, որ մեկ տարվա ընթացքում աշխատանքի տեղավորման գործակալությունը աշխատանքի է տեղադրում 40-50-ն մարդ: