19 մարտի 2010 - 13:00 AMT
Ինչպես հայտնում է boxingscene.com-ը, հայ բռնցքամարտիկ Վիկ Դարչինյանի եւ ֆիլիպինցի Նոնիտո Դոնեյրայի գործակալները մոտ են երկրոդ անգամ ռեւանշ անցկացնելու ուղղված համաձայնությանը
Սպասվում է, որ բանակցությունների հաջող ավարտի դեպքում խաղ-ռեւանշը կայանալու է օգոստոի 7-ին Լոս-Անջելեսում (ԱՄՆ): Կրկնակի մարտի անցկացման համար Դոնեյրան մտադիր է մայիսի 15-ին անցկացնել նախավարժանքային մենամարտ:
WBC/WBA վարկածներով չեմպիոն Վիկ Դարչինայնի եւ WBA վարկածով ժամանակավոր չեմպիոն Նոնիտո Դոնեյրայի առաջին հանդիպումը կայացել է 2007ժ-ի հուլիսին եւ ավարտվել 5-րդ ռաունդում Դոնեյրայի նոկաուտով: