16 սեպտեմբերի 2010 - 18:44 AMT
Սեպտեմբերի 16-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 550 000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառքª 364 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման gինը կազմել է 364 դրամ:
Ընդ որում, սեպտեմբերի 16-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 363,31 դրամ, սեպտեմբերի 15-ի համեմատ ավելանալով 0,08 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 474,45 դրամ է` ավելանալով 3,52 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 11,76 դրամ, ինչը սեպտեմբերի 15-ի ցուցանիշից ավելի է 0,05 կետով, հայտնում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը: