28 սեպտեմբերի 2010 - 17:38 AMT
Սեպտեմբերի 28-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ն իրացրել է 6,05 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 361,9 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 361,9 դրամ:
Ընդ որում, սեպտեմբերի 28-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 362,35 դրամ, սեպտեմբերի 27-ի համեմատ նվազելով 0,38 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 485,69 դրամ է` նվազելով 1,83 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 11,82 դրամ, ինչը սեպտեմբերի 27-ի ցուցանիշից քիչ է 0,02 կետով, հաղորդում է Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: