8 հոկտեմբերի 2010 - 17:40 AMT
Հոկտեմբերի 8-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 900 000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառքª 362.22 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 362.25 դրամ:
Ընդ որում, հոկտեմբերի 8-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 361,17 դրամ, հոկտեմբերի 7-ի համեմատ ավելանալով 0,45 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 502,24 դրամ է` նվազելով 1,43 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 12,05 դրամ, ինչը հոկտեմբերի 7-ի ցուցանիշից քիչ է 0,10 կետով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը: