26 հոկտեմբերի 2010 - 17:45 AMT
Հոկտեմբերի 26-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,75 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառքª 359.21 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 359.15 դրամ:
Ընդ որում, հոկտեմբերի 56-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 359.38 դրամ, հոկտեմբերի 25-ի համեմատ նվազելով 0,26 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 501,19 դրամ է` նվազելով 3,64 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 11,82 դրամ, ինչը հոկտեմբերի 25-ի ցուցանիշից պակաս է 0,08 կետով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը: