28 հոկտեմբերի 2010 - 18:01 AMT
Հոկտեմբերի 28-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,6 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 358.08 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 358 դրամ:
Ընդ որում, հոկտեմբերի 28-ին ԱՄՆ 1 դոլարիմիջին կշռված փոխարժեքըկազմել է 358.62 դրամ` հոկտեմբերի 27-ի համեմատ նվազելով 0.34 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 495.97 դրամ է` աճելով 0.18 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու նվազել է 0.08 կետով` կազմելով 11.67 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: