29 նոյեմբերի 2010 - 17:20 AMT
Նոյեմբերի 29-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում իրականացվել է 3,35 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 359.05 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 359.24:
Ընդ որում, նոյեմբերի 29-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 359.28 դրամ` նոյեմբերի 26-ի համեմատ նվազելով 0.89 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 475.18 դրամ է` նվազելով 2.15 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.01 կետով` կազմելով 11.48 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: