10 դեկտեմբերի 2010 - 19:11 AMT
Դեկտեմբերի 10-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 300 հազար ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 360.43 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 360.75 դրամ:
Ընդ որում, դեկտեմբերի 10-ին ԱՄՆ 1 դոլարիմիջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 359.93 դրամ` դեկտեմբերի 9-ի համեմատ ավելանալով 0.25 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 476.91 դրամ է` ավելանալով 1.63 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.07 կետով` կազմելով 11.66 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: