24 փետրվարի 2011 - 18:36 AMT
Փետրվարի 24-ի երեկոյան Մոսկվայում կկայանա «2010 թվականի պերսոնա» մրցանակի դափնեկրի պարգևատրման արարողությունը, «Ճյուղի զարգացման մեջ ներդրած ավանդի համար» (քաղաքացիական ավիացիա) հատուկ անվանակարգում առաջադրվել է «Արմավիա» ավիաընկերության նախագահ Միխայիլ Բագդասարովը: Նույն «Ճյուղի զարգացման մեջ ներդրած ավանդի համար» անվանակարգում (ՋԷԿ) առաջադրվել է «Միավորված Էներգաշինարարական Կորպորացիա» ԲԲԸ նախագահ Վալերի Սահակյանը:
«Բիզնես-ոլորտ» անվանակարգում «Մոսկովյան միջբանկային արժույթի բորսա» ՓԲԸ նախագահ Ռուբեն Աղանբեգյանն է:
Ընդ որում, «Գրան-պրի» անվանակարգում Ա.Պ.Չեխովի անվ. ՄԳԹ տնօրեն-գեղարվեստական ղեկավար Օլեգ Տաբակովն ու Ղազախստանի նախագահ Նուրսուլթան Նազարբաևն են: