Ապրիլի 29-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,6 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 370.05 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 370 դրամ:
Ապրիլի 29-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 370.18 դրամ` ապրիլի 28-ի համեմատ նվազելով 1 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 549.87 դրամ` նվազելով 1.15 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.06 կետով` կազմելով 13.56 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: