17 մայիսի 2011 - 15:18 AMT
Մայիսի 17-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,45 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 375.70 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 375.50 դրամ:
Մայիսի 17-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 373.74 դրամ` մայիսի 16-ի համեմատ ավելանալով 0.08 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 529.63 դրամ` ավելանալով 1.39 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.01 կետով` կազմելով 13.28 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: