3 հունիսի 2011 - 21:59 AMT
Հայկական «Ժառանգություն» ընդդիմադիր խմբակցությունից պատգամավոր Զարուհի Փոստանջյանի եղբայր Տիգրան Փոստանջյանը, որը մեղադրվում էր կաշառակերության մեջ, ազատ է արձակվել համաներմամբ: Ինչպես հաղորդեցին Հայաստանի արդարադատության նախարարության Քրեակատարողական վարչության մամլո ծառայությունից, Տիգրան Փոստանջյանն ազատ է արձակվել համաներմամբ:
Տիգրան Փոստանջյանը ձերբակալվել էր փետրվարի 23-ին կաշառակերության մեղադրանքով: Նրան մեղադրանք էր ներկայացվել այն մասին, որ զբաղեցնելով Արաբկիր վարչական շրջանի բազմաբնակարան շենքերի վարչության մարմինների և կոմունալ տնտեսությունների հետ աշխատանքի կազմակերպման բաժնի առաջատար մասնագետի պաշտոնը, նա 100 հազար դրամի չափով կաշառք է վերցրել: