24 հունիսի 2011 - 17:31 AMT
Հունիսի 24-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,35 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 372.76 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 372.50 դրամ:
Հունիսի 24-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 373.55 դրամ` հունիսի 23-ի համեմատ նվազելով 0.19 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 534.36 դրամ` ավելանալով 0.85 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.02 կետով` կազմելով 13.30 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: