Հուլիսի 1-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,7 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 369.25 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 369.25 դրամ:
Հուլիսի 1-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 368.87 դրամ` հունիսի 30-ի համեմատ ավելանալով 0.01 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 535.86 դրամ` ավելանալով 1.60 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը մնացել է անփոփոխ` 13.24 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: