11 հոկտեմբերի 2011 - 12:11 AMT
Գարիկ Մարտիրոսյան. Եթե Հայաստանի հավաքականը դուրս գա Եվրո-2012, ես մինչև լույս հայկական դրոշով կվազեմ Մոսկվայի փողոցներով
Հայտնի շոումեն ու հեռուստահաղորդավար Գարիկ Մարտիրոսյանը Lifesports-ին տված հարցազրույցում խոստացել է հայկական դրոշով վազել Մոսկվայի փողոցներով, եթե Հայաստանի հավաքականը դուրս գա Եվրո-2012:
«Ես անհամբեր սպասում եմ Իռլանդիայի հետ հանդիպմանը, որը կարող է պատմական դանալ Հայաստանի համար: Ես այդ ժամանակ կլինեմ նկարահանման հարթակում, սակայն, ամեն ինչ կանեմ նայելու համար այդ խաղը: Հուսով եմ, որ հայկական հավաքականը կհաղթի իռլանդացիներին»,-ասել է Մարտիրոսյանը: