14 հոկտեմբերի 2011 - 16:14 AMT
Հոկտեմբերի 14-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,4 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 375.25 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 375.25 դրամ:
Հոկտեմբերի 14-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 375.16 դրամ` հոկտեմբերի 13-ի համեմատ նվազելով 0.36 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 517.50 դրամ` ավելանալով 1.65 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.10 կետով` կազմելով 12.13 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: