31 հոկտեմբերի 2011 - 17:02 AMT
Հոկտեմբերի 31-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,000,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 379.12 դրամ 1 ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 378.5 դրամ:
Միաժամանակ, հոկտեմբերի 31-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 379,59 դրամ՝ հոկտեմբերի 28-ի համեմատ ավելանալով 1,01 կետով։ Միևնույն ժամանակ, 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 530,97 դրամ՝ կրճատվելով 5,78 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կրճատվել է 0,13 կետով՝ կազմելով 12,60 դրամ։ Այդ մասին հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը։