28 նոյեմբերի 2011 - 16:54 AMT
Նոյեմբերի 28-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,4 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 383 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 383 դրամ:
Նոյեմբերի 28-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 383.17 դրամ` նոյեմբերի 25-ի համեմատ նվազելով 0.25 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 512.60 դրամ` ավելանալով 3.84 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.13 կետով` կազմելով 12.25 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: