13 դեկտեմբերի 2011 - 16:42 AMT
Դեկտեմբերի 13-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2.71 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 382.25 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով Փակման գինը կազմել է 382.25 դրամ:
Ընդ որում, դեկտեմբերի 13-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 382.27 դրամ` դեկտեմբերի 12-ի համեմատ նվազելով 0.40 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 503.83 դրամ է` նվազելով 3.55 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեք նվազել է 0.06 կետով` կազմելով 12.08 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: