25 հունվարի 2012 - 19:12 AMT
«Ես կմասնակցեմ քարոզարշավին, որքանով որ դա հնարավոր է: Ես կուղեկցեմ նրան, ինչ էլ որ նա որոշի»,- հայտնել է Ֆրանսիայի նախագահի տիկին Կառլա Բրունին ֆրանսիական Liberation-ին տված հարցազրույցում:
Մեկնաբանելով Նիկոլյա Սարկոզիի քաղաքական ծրագրերի մասին հաղորդագրությունները` Բրունին նկատել է. «Նա բոլորովին էլ հուսալքված չէ: Դա նրա բնավորությանը հատուկ չէ»:
Ի տարբերություն Սեսիլիա Սարկոզիի` Ֆրանսիայի նախագահի առաջին տիկնոջ, Կառլա Բրունին միշտ ստվերում է եղել, և նրա հայտնվելը հանրության առջև միշտ շատ համեստ է եղել:
Անցյալ կիրակի Նիկոլյա Սարկոզին, զրուցելով լրագրողների հետ, ասել է, որ կհեռանա քաղաքական բեմից և լիովին կփոխի կյանքը, եթե պարտություն կրի ապրիլի 22-ին կայանալիք նախագահական ընտրությունների առաջին փուլում, հաղորդում է Ինտերֆաքսը: