Փետրվարի 20-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1.1 մլն ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք` 389.49 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 389.49 դրամ:
Փետրվարի 20-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 388.99 դրամ` փետրվարի 17-ի համեմատ ավելանալով 0.27 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 514.21 դրամ` ավելանալով 2.06 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը ավելացել է 0.06 կետով` կազմելով 13.06 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: