21 փետրվարի 2012 - 11:06 AMT
«Դինամոյի» կիսապաշտպան Ալեքսանդր Սամեդովը պատմել է, թե ինչպիսի տպավորություն են գործում թիմի նորեկներ Ռոման Բերեզովսկին և Բալաժ Ջուջակը:
«Բերեզովսկին հրաշալի մարզավիճակում է: Վստահ է իր վրա և լավ տպավորություն է թողնում: Իսկ Ջուջակը ժամանակի կարիք ունի, որպեսզի հարմարվի նոր թիմին, խաղընկերներին, ինչին մենք փորձում ենք հնարավորինս նպաստել»,-Սամեդովի խոսքը հայտնում է sport-express.ru-ն:
Այժմ «Դինամոն» Թուրքիայում մասնակցում է վերջին հավաքին` պատրաստվելով Ռուսաստանի առաջնության գարնանային խաղաշրջանին: 2 շաբաթից թիմը պետք է իր առաջին պաշտոնական խաղը անցկացնի, որում կհանդիպի Բելգրադի «Անժիին»:
Հավաքին «Դինամոն» ծրագրում է 3 վերահսկիչ խաղ անցկացնել: Փետրվարի 22-ին թիմի հակառակորդն է լինելու Բելգրադի ՕՖԿ-ն: