July 15, 2002 - 19:06 AMT
MEETING OF PERSONAL REPRESENTATIVES OF ARMENIAN AND AZERI PRESIDENTS ON KARABAKH SETTLEMENT TO TAKE PLACE IN LATE JULY
The second meeting of the Personal representatives of the Armenian and Azeri presidents for conducting talks on the Nagorno-Karabakh issue settlement will take place in Prague July 29-30. Azeri foreign minister Vilayat Guliyev has stated that. Speaking on the terms of the meeting of the presidents of the two states, Guliyev noted the meeting might take place "in the nearest future".