Արամի 30 հասցեի ետնամասում կառուցապատվող շինության կառուցապատող Ավո Քարագոզյանի և շինության նախագծի հեղինակ, ճարտարապետ Աշոտ Ալեքսանյանի մամուլի ասուլիսը