Press conference of group Dorians, representing Armenia in Eurovision 2013 and Gohar Gasparyan, head of the Armenian Eurovision delegation
Press conference of group Dorians, representing Armenia in Eurovision 2013 and Gohar Gasparyan,  head of the Armenian Eurovision delegation