7 մայիսի 2012 - 11:39 AMT
Մմայիսի 5-ին Կոնվերս Բանկը կազմակերպել էր «Շանս» ավանդային ակցիայի հերթական խաղարկությունը, որի արդյունքում 1 միլիոն դրամ մրցանակային ֆոնդը շահեցին 6 ավանդատուներ՝ մեկը 750000 ՀՀ դրամ, մյուս հինգը՝ 50000-ական դրամ հարաբերակցությամբ, ասվում է բանկի մամլո հաղորդագրության մեջ:
Այս անգամ դուրս գալով Բանկի շրջանակներից՝ խաղարկությունն անցկացվեց Երևանի Համազգային թատրոնում, որտեղ լարված խաղարկային «ազարտը» թուլացելու նպատակով մթնոլորտը ջերմացրեցին թատրոնի դերասանները՝ իրենց համերգային համարներով և բեմականացմամբ, իսկ կազմակերպված վիկտորինայի հարցերին ճիշտ պատասխաններ տված հաճախորդները անակնկալներ ստացան Կոնվերս Բանկի կողմից:
Հիշեցնենք, որ «Շանս»-ը մի ավանդատեսակ է, որը հնարավորություն է տալիս ավանդատուներին ոչ միայն ստանալ տոկոսագումարներ ներդրված միջոցների դիմաց, այլև մասնակցել եռամսյակը մեկ անգամ կրկնվող խաղարկությանը և շահել գումարներ: