Հունվարի 30-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 300,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 407դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 407 դրամ: Փակման գինը կազմել է 407դրամ:
Ընդ որում, Հունվարի 30-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 407.32 դրամ, հունվարի 29-ի համեմատ նվազելով 0,43 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 551.02 դրամ է` ավելանալով 3.00 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13.57 դրամ՝ ավելանալով 0,04 կետով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը: