Հուլիսի 26-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1 100 000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 364.81 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 364.8 դրամ, հաղորդում է ԿԲ հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունը:
Միաժամանակ հուլիսի 26-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 365,29 դրամ՝ հուլիսի 25-ի համեմատ կրճատվելով 0,33 կետով: Միևնույն ժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 528,90 դրամ՝ ավելանալով 3,54 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13,25 դրամ՝ ավելանալով 0,05 կետով: