ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ավանդատուներին մատուցում է հերթական նվերը և հայտարարում է «Ամանորյա» ավանդային ակցիայի մասին:
Ակցիան գործում է դեկտեմբերի 26-ից 2012թ. փետրվարի 28-ը: Ակցիայի շրջանակներում դրամային ավանդները կընդունվեն 3 ամիս ժամկետով տարեկան 13% տոկոսադրույքով, ասվում է բանկի հաղորդագրության մեջ:
Ակցիայի շրջանակներում Բանկը հաճախորդներին նաև առաջարկում է Visa պլաստիկ քարտ ավանդի գումարի 90% չափի վարկային սահմանաչափով:
Տվյալ ակցիան ավանդատուներին տրամադրում է հնարավորություն ստանալ նշանակալի եկամուտ կարճ ժամանակահատվածում: