Փետրվարի 6-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 950 հազ. ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 387.42 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 387.75 դրամ:
Փետրվարի 6-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 388.26 դրամ` փետրվարի 3-ի համեմատ ավելանալով 0.06 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 506.37 դրամ` նվազելով 4.70 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.03 կետով` կազմելով 12.82 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: